Kreditní karta

STÁT SE DÁRCEM/SPONZOREM

Pokud nás můžete podpořit finančně (nakoupit v našem e-shopu, poslat sponzorský dar, zajistit potřebný produkt či službu), budeme Vám velice vděčni.

Pro dary využijte buď Darujme.cz
nebo nám pošlete vlastní návrh darovací smlouvy a na Vaše přání využijeme dar
k pomoci konkrétnímu klientovi.

Dárce
Dobrovolník
Handshakes

STÁT SE DOBROVOLNÍKEM

Vítáme nové dobrovolníky, ať už se zapojí naplno a stanou se členy spolku, nebo nám vypomohou příležitostně na akcích jako Den válečných veteránů.

Vyplňte nám krátký dotazník, který vám naznačí možnosti zapojení, a my se vám ozveme.

POMÁHAT PŘES GIVT

Program GIVT sdružuje stovky e-shopů

a tisíce neziskovek. Stáhněte si rozšíření do prohlížeče "givtího Pomocníka" a on vás upozorní, že můžete obchodu určit, aby malý podíl z výše vaší objednávky poukázal třeba právě nám. Vás to nic nestojí.

STÁT SE PARTNEREM

Pokud chcete poskytovat slevu na své produkty

či služby válečným veteránům (popř. dalším příslušníkům IZS), rádi ji budeme inzerovat v programu Army Friendly. Získáte tak naši marketingovou podporu.

Vyplňte nám krátký dotazník, na jehož základě navrhneme propagaci benefitu.

Nakupování oděvů
Partner

KDO UŽ S NÁMI POMOHL/POMÁHÁ...

Děkujeme!

A pokud jsme někoho vynechali, nehněvejte se, zřejmě jsme neměli vaše logo, prosíme pošlete nám ho.