Handshakes

STÁT SE DOBROVOLNÍKEM

Vítáme nové dobrovolníky, ať už se zapojí naplno a stanou se členy spolku, nebo nám vypomohou příležitostně na akcích jako Den válečných veteránů.

Vyplňte nám krátký dotazník, který vám naznačí možnosti zapojení, a my se vám ozveme.

POMÁHAT PŘES GIVT

Program GIVT sdružuje stovky e-shopů

a tisíce neziskovek. Stáhněte si rozšíření do prohlížeče "givtího Pomocníka" a on vás upozorní, že můžete obchodu určit, aby malý podíl z výše vaší objednávky poukázal třeba právě nám. Vás to nic nestojí.

Kreditní karta

STÁT SE DÁRCEM/SPONZOREM

Pokud nás chcete podpořit finančně, můžete nakoupit

v našem e-shopu, poslat sponzorský dar nebo nám zajistit potřebný produkt či službu.

Pro potvrzení daru pro daňové účely, prosím, předvyplňte darovací smluvu

a pošlete nám ji k verifikaci.

STÁT SE PARTNEREM

Pokud chcete poskytovat slevu na své produkty

či služby válečným veteránům (popř. dalším příslušníkům IZS), rádi ji budeme inzerovat v programu Army Friendly. Získáte tak naši marketingovou podporu.

Vyplňte nám krátký dotazník, na jehož základě navrhneme propagaci benefitu.

Nakupování oděvů

KDO UŽ S NÁMI POMOHL/POMÁHÁ...

Děkujeme!

A pokud jsme někoho vynechali, nehněvejte se, zřejmě jsme neměli vaše logo, prosíme pošlete nám ho.

• Flickr - Black Circle

Milánská 414, 10900 Praha 15

číslo transparentního účtu: 6075222/0800

© 2020 Spolek VLČÍ MÁKY.