Staňte se naším partnerem nebo firemním sponzorem, pokud nabízíte produkty či služby vhodné pro "cílovou skupinu", budeme je rádi propagovat...

V našem programu www.armyfriendly.cz nabízí řada podniků slevy pro "ty, kdo slouží". Výši slevy, rozsah jejích příjemců a podmínky jejího čerpání určujete sami. Stačí jen vyplnit online formulář dostupný zde, brzy se Vám ozveme a doladíme další spolupráci. Partnerům zapojeným v programu ARMY FRIENDLY vydáváme nejméně jednou ročně zdarma PR článek na portálu www.ozbrojeneslozky.cz, uvádíme na něj odkaz na našem výše uvedeném rozcestníku, můžeme distribuovat jejich info materiály a vystavit (prodávat) jejich zboží v našem info centru v Železné Rudě, v našem pražském "meeting pointu", ale třeba i na akcích, kde máme reprezentační stánek či se jich jinak účastníme. Aby partneři věděli o těchto příležitostech, posíláme jim několikrát ročně avízo. Samozřejmostí je průběžná propagace na našich facebookových stránkách.

Velmi také uvítáme zapojení partnerů - firemních sponzorů do konkrétní pomoci v rámci našeho programu www.armyhelp.cz a při řadě našich aktivit. Pochopitelně nám pomáhají finanční dary, ale stejně důležité jsou dary v podobě materiálu a služeb.

Rádi s Vámi projednáme všechny možnosti na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. 606 417 628.