Podpořte nás jako dárce

Hospodaříme s málem, velice šetrně a efektivně. Jednak s členskými příspěvky našich dobrovolníků, jednak se sponzorskými dary, které však obvykle hradí náklady našich konkrétních programů. V minulosti jsme čerpali i menší dotace, avšak administrativa s nimi spojená a nutnost zajistit spolufinancování tvoří mix, který není přílišnou motivací k podávání žádostí o další veřejné podpory - to raději financovat vše zcela nezávisle, ušetřený čas a nervy investovat do smysluplnějších činností. Uvítáme i sebemenší dary jednotlivců a firem, materiální i finanční.

  • Pokud jde o finanční dar, můžete jej poslat na náš transparentní účet vedený u České spořitelny 0006075222/0800. Současně, prosíme, vyplňte a zašlete nám darovací smlouvu (ke stažení zde) a při zaslání částky uveďte ve vzkazu pro příjemce své jméno a příjmení a jako číslo smlouvy i variabilní symbol vytvořte cifru DDMMRRRR2 (tedy pokud smlouvu vyplňujete 26. března 2017, půjde o číslo 260320172).
  • Pokud nám chcete věnovat dar materiální, v podobě služeb nebo přímé úhrady služeb/materiálu od jiného dodavatele, laskavě se s námi spojte prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

V rámci programu ARMY HELP pak vytváříme zcela specifikou kategorii dárců, jakousi "rezervní sílu", což jsou jednotlivci i firmy připravené na výzvu a v rámci svých možností pomoci konkrétním veteránům v nouzi (např. darováním vybavení domácnosti, uhrazením nákladů na ubytování, dojížďku do zaměstnání, výdajů na potřeby jejich dětí apod.). Více zjistíte přes rozcestník www.armyhelp.cz.